Międzynarodowe Targi Kuchenne area30 w Lohne – SystemCeram wśród branżowych gigantów

0
Targi AREA30 2022

Targi kuchenne area30 - od 17 do 22 września 2022, Löhne

Po przerwie wymuszonej pandemią wróciliśmy odwiedzić międzynarodowe targi kuchenne area30, które odbywały się, jak zawsze, w niemieckim miasteczku Löhne. Udział w wydarzeniu brał nasz wieloletni kontrahent, niemiecki producent zlewozmywaków ceramicznych – firma SystemCeram oraz nasz drugi zaprzyjaźniony producent zlewozmywaków stalowych – firma Reginox. Ciekawostki i nowości ze świata zlewozmywaków i armatury – to wszystko można było obejrzeć na stoisku producentów.

W dniach 17-22 września 2022 r. targi area30 gościły ponad 12 000 zwiedzających z branży. Obecnych było ponad 140 wystawiających się firm i marek. Targi area30 po raz kolejny stały się centrum prezentacji innowacji ze świata kuchni.

Kolejna edycja area30 – najważniejsze wydarzenie branży kuchennej na świecie

Międzynarodowe Targi area30 zadebiutowały w 2011 roku. Niewielka miejscowość Lohne w Nadrenii Północnej-Westfalii od ponad dekady przyciąga tysiące firm, architektów i specjalistów z szeroko pojętej branży kuchennej. To jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie dotyczące designu i nowych technik w tym obszarze. Każdego roku oczy całej Europy skierowane są na obecnych tam producentów, wyczekując nowości ze świata pracowni kuchennych, profesjonalnych sklepów i projektantów. W targach biorą udział potentaci branży, choć równie chętnie prezentują się średniej wielkości firmy, znane marki i początkujące przedsiębiorstwa. Liderzy z ugruntowaną na rynku pozycją co roku spotykają się, by inspirować się wzajemnie i dyskutować o kondycji przemysłu kuchennego.

Area30 to niezaprzeczalne źródło inspiracji – wystawcy prezentują innowacyjne technologie produkcji i zachwycają najwyższą jakością wykorzystanych materiałów.

Producenci w czasie rozmów z klientami doprecyzowują nowe wzory, kolory i materiały swoich produktów. Ekspozycje pokazują funkcjonalne rozwiązania i nowoczesny design, co jest dowodem na nieustannie postępujący rozwój branży. Uczestnicy z roku na rok coraz bardziej zaskakują kreatywnością! Z dumą regularnie bierzemy udział w tym wielkim wydarzeniu i przywozimy ze sobą wiele inspiracji, chcąc dopasować ofertę do wciąż rosnących wymagań naszych odbiorców.

Nowe propozycje SystemCeram

Podczas tegorocznych, jesiennych targów area30 nasz wieloletni kontrahent, SystemCeram, jak zwykle zachwycił pomysłowością. Firma zaprezentowała kilka ciekawych nowości, które spotkały się z dużym entuzjazmem w branży. Nie mamy wątpliwości, że spełnią również oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zgodnie z oczekiwaniami pojawiła się nowa propozycja z serii KARA – model Kara 51 będzie dostępny w wersji wpuszczanej, zintegrowanej z blatem (Kara 51F) i podwieszanej (Kara 42U). Zlewozmywak zaprezentowano w towarzystwie nowej armatury Tradizione i akcesoriów w kolorze czarnym – całość komponuje się bardzo spójnie, co z pewnością spotka się z uznaniem na rynku. Oczywiście model Kara występuje w komplecie z rusztami w kolorze aluminium lub czarnym.

Kara 51 to model mniejszy w stosunku do Kary 57 – mieści się w szafce o szerokości 50 cm, a nie jak Kara 57, która potrzebuje większej szafki o wymiarze 60 cm.

Ponadto firma zaprezentowała nowe baterie – niebawem będą dostępne w ofercie. 

Nowa bateria Tradizione występuje aż w 4 wykończeniach: złotym, czarnym matowym, w wykończeniu stal szlachetna i klasycznym chromie.

Na szczególną uwagę zasługuje ciekawy model w złotym kolorze, który w towarzystwie złotych dodatków i zlewozmywaka CENTRA 90 wygląda niezwykle dostojnie. Nie zabrakło również chromowanych i klasycznych czarnych propozycji.

Znane modele zlewozmywaków w nowych odsłonach

Poza nowościami SystemCeram zaprezentował też znane i cenione zlewozmywaki. Na stoisku zagościły eleganckie aranżacje z wykorzystaniem jednego z popularniejszych modeli jednokomorowych MERA 80, w konfiguracji z elegancką baterią Tono Pro. Równie dobrze prezentowało się połączenie MERA 24 i MERA 39 z ponadczasową, srebrną baterią i akcesoriami. Nie da się ukryć, że podczas tegorocznych targów królował model GENEA 75 i Genea 100 z ociekaczem. Wszystkie aranżacje pokazały, w jaki sposób połączyć klasyczne piękno ceramiki z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie armatury i przydatnych gadżetów.

Jak co roku, targi area30 były dla nas cennym doświadczeniem – wróciliśmy z mocą inspiracji i niecierpliwie oczekujemy przyszłorocznego wydarzenia.

Wrażenia z targów area30 2022 w krótkim filmie

 

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl