O firmie

Nasza firma zajmuje się się produkcją, handlem hurtowym i detalicznym zlewozmywaków kuchennych od 1995 roku. Obecnie reprezentujemy na polskim rynku, holenderskiego producenta zlewozmywaków stalowych REGINOX, niemieckiego producenta zlewozmywaków ceramicznych SYSTEMCERAM i włoskiego producenta zlewozmywaków kompozytowych PLADOS, jesteśmy także sami producentem zlewozmywaków kompozytowych Śmigielski i sprzedajemy zlewozmywaki stalowe pod własną marką.

 

NASZA OFERTA HANDLOWA

Posiadamy w ofercie ponad 70 modeli zlewozmywaków stalowych występujących w różnych wykończeniach: stal matowa, stal polerowana, satyna, stal polerowana na wysoki połysk, stal o fakturze lnu, tzw. dekor.
Proponujemy także ponad 30 modeli zlewozmywaków kompozytowych tzw. granitowych, które możemy dobierać z gamy 16 kolorów. Wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów zawierających do 80% naturalnego granitu, są coraz popularniejszym rozwiązaniem w kuchni.

W ofercie posiadamy też ponad 60 modeli zlewozmywaków ceramicznych. Najważnieszymi cechami ceramiki, odróżniającymi ją od innych materiałów jest gładkość. dzięki której utrzymanie czystości zlewozmywaka jest niezwykle łatwe, a wytrzymałość i twardość pozwoli zachować piękny wygląd przez lata.

 

 

NASZ SKLEP STACJONARNY

Prezentujemy zlewozmywaki wpuszczane w blat, zintegrowane i podwieszane pod blatem.
Proponujemy bardzo szeroki wybór armatur chromowanych, ze stali nierdzewnej, do szybkiego demontażu – podokiennych, stałych i z wyciąganą wylewką. Posiadamy w ofercie armatury firm: Kludi, KWC, Hansa, Aqua, Plados, FEV, HansGrohe, Franke.
Swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem służą Państwu koledzy: Piotr i Marcin.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku 09.00 do 17.00 i w soboty od 10.00 do 14.00.
Kontakt: sklep@zlewozmywaki.pl lub tel. stacjonarny: 61 848 47 58 oraz tel. kom.: 789 209 810

 

 

NASZA HURTOWNIA / BIURO

Nasze biuro to doświadczony zespół jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 8.00 do 16.00 na ulicy Obornickiej 312 w Poznaniu.

Zamówienia i zapytania można kierować do nas mailem: biuro@zlewozmywaki.pl jak i telefonicznie: 61 65 666 35 lub +48 694 446 635.

Ponad 2,5 tys. szt zlewozmywaków na stanach magazynowych i blisko 3 tys. szt armatury kuchennej. Utrzymujemy stany magazynowe tak abyśmy mogli jak najszybciej obsłużyć wszystkich naszych klientów.
Zlewozmywaki stalowe i granitowe sprzedajemy przede wszystkim ze stanów magazynowych z kolei zlewozmywaki ceramiczne są dostępne od ręki w ograniczonym zakresie kilku najpopularniejszych modeli. Większość dostaw realizowana jest zgodnie z konkretnymi zamówieniami naszych klientów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl