Płatność

U nas sam wybierasz sposób w jaki chcesz zapłacić za swoje zakupy. Do wyboru masz następujące opcje:

SZYBKI PRZELEW ONLINE

Po wybraniu swojego operatora zostaniesz skierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu się na swoje konto bankowe dokonasz wpłaty. Dostępne są usługi wszystkich największych banków w Polsce. Możliwa jest także płatność kartą kredytową.

KARTA KREDYTOWA

Po złożeniu zamówienia zostaniesz skierowany na stronę, która obsługuje płatności kartami w naszym sklepie. Połączenie z tą stroną jest szyfrowane i w 100% bezpieczne. Zostaniesz poproszony o podanie danych z karty, które trafią bezpośrednio do Twojego banku.

ZA POBRANIEM

Zapłacisz za przesyłkę kurierowi przy odbiorze paczki (obsługują nas firmy DHL i POCZTA POLSKA)

PRZELEW TRADYCYJNY

Możesz przelać pieniądze na nasze konto lub wpłacić je w banku lub na poczcie. W takim przypadku warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku. Na wykonanie przelewu masz 3 dni od momentu złożenia zamówienia, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

ŚMIGIELSKI TECHNIKA KUCHENNA SP.J., ul. OBORNICKA 312, 60-691 Poznań
nr konta: 72 1090 1362 0000 0000 3602 0903

Prosimy w tytule zamieścić informację: SYSTEMCERAM.PL - ZAMOWIENIE NR [tu proszę podać numer zamówienia].

SPRZEDAŻ RATALNA mBank lub ALIOR BANK (wysyłka tylko do Polski) - Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz raty, następnie wypełnij i wyślij wniosek kredytowy. Dane które wpiszesz powinny być poprawne, gdyż ewentualne błędy mogą utrudnić, przedłużyć lub wręcz uniemożliwić skorzystanie z kredytu.
Wstępna decyzja o przyznaniu lub odmowie przyznania kredytu zostanie niezwłocznie przesłana na wskazany we wniosku kredytowym adres e-mail

W przypadku zwrotu towaru zakupionego na raty, po odesłaniu towaru należy dokonać anulowania kredytu w banku, który go udzielił.

 

KALKULATOR RAT ALIOR BANK
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl