Armatura kuchenna / baterie zlewozmywakowe - dopełnieniem zlewozmywaka ceramicznego

0
Armatura, baterie kuchenne

Zakup zlewozmywaka macie już za sobą:) To już jeden krok za Wami. Zajęło to zapewne trochę czasu, z wyborem nie ma się co sprzeszyć, przecież to "związek" na kilkanaście lat :) Parę wizyt w naszym sklepie, kilka telefonów i rozmów z naszymi handlowcami, oczekiwanie na zamówiony zlewozmywak i jest, wyczekiwany w zamówionej konfiguracji model dotarł do Waszego domu. Teraz czas wybrać odpowiednią baterię. Z wyborem armatury, tak jak ze zlewozmywakiem, nie należy się spieszyć. Nie popełniajcie błędy z szybkim zakupem pierwszej lepszej baterii. Należy najpierw przeanalizować ofertę i wybrać odpowiednią do Waszych potrzeb i pasującą do danego modelu zlewozmywaka.

 

 

RODZAJE BATERII ZLEWOZMYWAKOWYCH

Na rynku jest do wyboru bardzo dużo baterii kuchennych, ale źle dobrana bateria może stać się źródłem wielu problemów co spowoduje diskomfort w użytkowaniu i irytację domowników. Baterię mogą być w wykończeniu chromowym (najbardziej popularny), stalowym (stal szczotkowana), oraz w kolorze zlewozmywaka (w całości lub częściowym kolorze). Poza tym są bez i z wyciąganym perlatorem oraz wylewką ze zmiennnym przełącznikiem strumienia wody. Mogą też mieć podział na dwu i jednouchwytowe. My zajmujemy się sprzedażą modeli jednouchwytowych, chyba teraz najbardziej popularnych w sprzedaży. Wśród jednouchwytowych występuje jeszcze jedna grupa, a mianowicie baterię podokienne, stosowane tam gdzie zlewozmywak jest zamontowany pod oknem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma problemu z otwarciem okna, bateria wtedy nie stanowi żadnej przeszkody. Należy zwrócić uwagę na wysokość baterii, oraz na wysokość wylewki do zlewozmywaka. Występują modele standardowe tradycyjne z nisko umieszczoną wylewką oraz takie z wysokimi wylewkami w kształcie litery "L" lub "U".

 

Producent zlewozmywaków ceramicznych, firma SystemCeram proponuję w swojej oferie gamę baterii zlewozmywakowych. Są to modele starannie wybierane do oferty, tak aby spełniały wysokie wymagania producenta oraz pozwalały naszemu Klientowi dobrać sobie model do wybranego już wcześniej zlewozmywaka ceramicznego SystemCeram.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl