Dwa kolory czarne, NERO połysk czy NIGRA mat, który wybierzesz dla Siebie?

0
Dwa kolory czarne, NERO połysk czy NIGRA mat, który dla Ciebie?

Klienci pytają nas przed podjęciem decyzji zakupowej jaka jest różnica pomiędzy dwoma czarnymi kolorami występującymi w ofercie ceramiki systemceram. Ułatwiając życie im i sobie postaram się w tym artykule to wyjaśnić, przedstawiając kilka zdjęć porównawczych i krótki film z objaśnieniem różnic kolorystycznych pomiędzy NERO i NIGRA. Jeden z nich - Nero 68 w połysku należy do grupy kolorów standardowych, a drugi - Nigra 87 matowy do niestandardowych. To jest pierwsza różnica pomiędzy tymi dwoma kolorami, tz. podział wg grup kolorystycznych, na standardowe i niestandardowe. Do grupy kolorów niestandardowych należy doliczyć 300 PLN.

Nero połysk i Nigra mat to bardzo popularne wśród naszych klientów odcienie czarnego koloru występujące w każdym modelu zlewozmywaka ceramicznego od systemceram.

 

NERO 68 POŁYSK

Kolor standardowy NERO 68 połysk na powierzchni zlewozmywaka ma widoczną strukturę z  kropeczkami oraz delikatne małe zagłębienia. Faktura jest widoczna pod pewnym kątem przy odpowiednio mocnym oświetleniu. Całość dopełnia połysk, który nadaje niepowtarzalny kolor każdemu zlewozmywakowi ceramicznemu.

NIGRA 87 MAT

Kolor niestandardowy NIGRA 87 mat na powierzchni zlewozmywaka ma strukturę, która jest jednolicie czarna bez jakiejkolwiek wzoru.

 

PORÓWNANIE PRÓBEK NERO & NIGRA

 

FILM :)

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl