CleanPlus - co to jest i czy warto?

0
CleanPlus - co to jest i czy warto?

Powłoka CleanPlus nadaje specjalne wygładzenie powierzchni zlewozmywakom SystemCeram co daje im wyjątkową odporność. Dzięki hydrofobowemu działaniu zabrudzenia nie trzymają się powierzchni!

Powłoki hydrofobowe to innowacyjne rozwiązanie, które z powodzeniem znajdzie zastosowanie w każdym domu. Dzięki unikatowym właściwościom odpychania wody, powłoka hydrofobowa może zabezpieczyć dowolną powierzchnię przed przemakaniem i powstawaniem zanieczyszczeń. A to bardzo pożądana właściwość, z której skorzystać może każdy z nas.

Stosowanie powłok hydrofobowych ma na celu ograniczenie osadzania się zanieczyszczeń, a zatem rzadszą konieczność czyszczenia. Przekłada się to także na wydłużenie żywotności zabezpieczanych powierzchni. Dzięki impregnacji ich powierzchnia na długo pozostanie idealnie gładka i błyszcząca, a twój zlewozmywak będzie miał nienaganny wygląd.

Zabrudzenia, w tym z osadu wapiennego, kamienia, prawie nie utrzymuje się na powierzchni zlewozmywaka z powłoką CleanPlus. Jeśli przestrzegane są wszystkie instrukcje dotyczące pielęgnacji, powierzchnia CleanPlus czyści się właściwie sama.
Wzbogać swój zlewozmywak o tę powłokę i uczyń go szczególnie odpornym na zabrudzenia. Dzięki powłoce CleanPlus wszelkie osady nie będą przylegać do powierzchni twojego zlewozmywaka.

Woda tworzy kuliste kropelki, wchłania brud i zmywa go. Specjalna powłoka wspiera wysokie napięcie powierzchniowe wody. Podobnie jak w przypadku efektu lotosu, woda nie osiada płasko na powierzchni, ale nie zatrzymuje się i nie spływa. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas, ale także pieniądze. Do czyszczenia zlewu wystarczy łagodny środek pielęgnacyjny.

Uwaga: Powłoka CleanPlus można zamówić tylko w połączeniu z ceramiką SystemCeram! To wygładzenie powierzchni jest stosowane w procesie produkcji zlewozmywaka. Późniejsze uszczelnienie nie jest możliwe.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl