Międzynarodowe Targi area30 2019 w Löhne.

1
Międzynarodowe Targi LivingKitchen 2019

Odwiedziliśmy Targi AREA30 - 2019 - design. kitchen. technics. w Löhne w Niemczech. Braliśmy udział w tym wydarzeniu gdzie jednym z wystawców był nasz wieloletni kontrahent, niemiecki producent zlewozmywaków ceramicznych, firma systemceram. Ciekawostki, nowości ze świata zlewozmywaków i armatury, to wszystko można było obejrzeć na stoisku producenta.

W tym roku systemceram zaprezentował kilka nowych modeli zlewozmywaków i baterii, m.in. w wersjach zintegrowanych BELA 57 F, MERA 32 F, MERA 51 F  oraz GENEA 75 F. Nowe zlewozmywaki wpuszczane w blat to: GENEA 57, malutka i piękna MERA 14 oraz większa jej siostra MERA 51. Do podwieszanych pod blatem dołacza model MERA 42 U/g. Producent pokazał też kolejną umywalkę ceramiczną o ciekawej nazwie SANARA 50.

Poza zlewozmywakami pojawiły się też nowe baterie. Znana już nam i bardzo popularna wśród naszych klientów, bateria MOVE, tylko tym razem w wersji czarnej. Poza tym także czarne modele z serii LIVE oraz nowość w chromie, dwie baterie z serii STEEL w wykończeniu standard i z wyciąganą wylewką. Nie zapomnieli również o akcesoriach. Mogliśmy zobaczyć dozownik płynu i matę składaną oraz pneumatyczny korek do korka automatycznego w kolorze czarnym.

 

STEMA 86 SL & czarna bateria MOVE
oraz czarna mata składana

Zintegrowana z blatem BELA 57 F
& bateria czarna LIVE

Zintegrowana z blatem MERA 32 F
& bateria SNOW chrom

MERA 51 & baterie STEEL

GENEA 75 & czarna bateria LIVE
oraz czarna mata i pokrętło korka automat.

Zintegrowana GENEA 57 F & bateria
w kolorze zlewozmywaka FINONowy asortyment już niedługo będzie dostępny w naszym sklepie internetowym www.systemceram.pl

 

Komentarze do wpisu (1)

21 października 2019

Bardzo ciekawe targi. Byliśmy kilka razy i zawsze dużo ciekawych rzeczy widzieliśmy. Polecam! System Ceram ma zawsze jedno z największych stoisk, nie sposób przeoczyć. Zawsze pokazują nowości, ciekawe nowości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl