PIELĘGNACJA ZLEWOZMYWAKA CERAMICZNEGO SYSTEMCRERAM

2
PIELĘGNACJA ZLEWOZMYWAKA CERAMICZNEGO SYSTEMCRERAMmicznych systemceram

Czy trudne jest utrzymanie w czystości ceramiki systemceram?

Powierzchnie ceramiczne są szczególnie łatwe w pielęgnacji i zachowują swój atrakcyjny wygląd przez wiele lat. Do łatwej pielęgnacji wystarczy ściereczka do mycia i gąbka. Poza tym w naszym asortymencie dostępny jest przyjazny dla skóry, uniwersalny biologiczny środek czyszczący do intensywnego czyszczenia, który jest skuteczny w przypadku osadu wapiennego (kamienia) czy pleśni.

Dzięki  swojej szczególnej odporności, ceramika kuchenna systemceram jest idealnym materiałem stosowanym wszędzie tam, gdzie konieczne jest spełnienie ekstremalnych wymagań.


Wszystkie nasze zlewozmywaki można na życzenie pokryć powłoką CleanPlus, co pozwala uniknąć trwałego przylegania zabrudzeń i kamienia. Wystarczy miękka ściereczka, aby przetrzeć powierzchnię z pozostałości.

 


Pasta czyszcząca BIOTOPP:


Do usuwania uporczywych zabrudzeń zalecamy stosowanie tylko średnio ściernych środków czyszczących, takich jak nasz Biotopp. Jest to znakomity środek do czyszczenia ceramiki kuchennej. Specjalna pasta z gąbką w komplecie pomoże w bardzo łatwy sposób i bardzo dokładnie usunąć zabrudzenia, nawet te powstałe po kontakcie ze stalowym garnkiem. Nie wolno stosować pasty do zlewozmywaków pokrytych powłoką zabezpieczającą CleanPlus.

 


Powierzchnia zabezpieczająca CleanPlus


Wapno i zabrudzenia nie mogą się utrzymać na powierzchni zlewozmywaka pokrytej wartwą CleanPlus. Jeśli wszystkie instrukcje będą przestrzegane, wówczas ta specjalna ochrona powierzchni zostanie trwale zachowana. Płyn do mycia naczyń lub łagodny ocet jest wystarczający do czyszczenia. Agresywne i ścierne środki czyszczące mogą zniszczyć trwale warstwę i właściwości CleanPlus.

CleanPlus jest opcją dodatkową możliwą w każdym zlewozmywaku systemceram. Klient może zamówić pokrycie zlewozmywaka dodatkową ochroną. Opcja jest płatna i wynosi 350 PLN.

Komentarze do wpisu (2)

21 października 2019

Dziękuję za konkretną instrukcję dotyczącą czyszczenia.

21 października 2019

Ciekawe i ważne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl