Targi area30 - nowości na 2024 rok od SystemCeram

0
Targi area30 - nowości na 2024 rok od SystemCeram

Szanowni Państwo,

Jak co roku, firma System Ceram wprowadza do oferty nowe modele zlewozmywaków ceramicznych. Premiera nowych produktów miała miejsce na targach niemieckich producentów mebli "Area 30" w Lohne.  Nasza firma na dużej przestrzeni wystawienniczej, pokazała najważniejsze modele ze swojej oferty.  W związku z tym wydarzeniem, w tym roku zaprezentowano cztery zlewozmywaki z nowej rodziny Juna. Już na pierwszy rzut oka możemy stwierdzić, że projektanci w fabryce odeszli od panujących od lat standardów na rynku. Zaniechano ostrych, prostych linii kształtu komór i ociekacza. W modnym obecnie trendzie wzornictwa, projektanci spoglądają na naturę i  starają się ją naśladować, nadając przedmiotom użytkowym zbliżony do natury wygląd. Zlewozmywaki zyskały bardziej miękki, opływowy kształt. Projektanci System Ceram starali się naśladować wypłukiwane przez wodę skały i kamienie. 

Biorąc pod uwagę użytkowy charakter produktów, Juna 90 i Juna 90 F (model do integracji w blacie kuchennym) to aż 50 cm szerokości komory, dedykowany do szafki 60 cm.

 

Juna 90

 

Zlewozmywaki  Juna 75 i Juna 75 F mają komorę o szerokości 42 cm i do szafki 50 cm. Zlewozmywaki z rodziny Juna nie są odwracalne, zamawiamy więc zlewozmywak z prawą albo z lewą komorą w zależności od projektu kuchni. Przypominamy, że System Ceram, jako jedyny producent zlewozmywaków ceramicznych zezwala na montaż  dowolnego młynka do rozdrabniania odpadów.

 

Juna 75 F

 Juna 75 F

 

Ofertę nowych produktów uzupełniają nowe baterie kuchenne Mania, Mania Soft, Mania Soft z wyciąganą wylewką.

 

Mania Black

 

Patrząc na folder promocyjny z targów Area 30 dostrzeżecie Państwo nowy kolor Eibe, czyli cisowy. Jest to kolor zielony, który co ciekawe, w zależności od światła przechodzi w różne odcienie szarości. Obecnie proponujemy najbogatszą na rynku paletę barw zlewozmywaków ceramicznych, która obejmuje aż 16 kolorów.

 

Eibe 56

 

Prezentowane produkty w najbliższym czasie pojawią się w naszej ofercie, pełna dostępność w styczniu 2024 roku. Nowy katalog z cennikiem jest już w przygotowaniu. Zapraszamy do zapoznania się.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl