Zlewozmywak na wyspie kuchennej.

0
Zlewozmywak na wyspie kuchennej.

Wyspa kuchenna - coraz bardziej popularny trend.

Pierwszy raz zetknąłem się ze zlewozmywakiem na wyspie kuchennej w katalogu amerykańskiej firmy Kohler. Prezentowano tam modele jednokomorowe, raczej nieduże, ponieważ zazwyczaj był to drugi, pomocniczy zlewozmywak w kuchni. W Polsce jest to raczej nieczęste rozwiązanie, chociażby ze względu na to, że nasze wnętrza nie są aż tak przestronne. Jednak coraz chętniej sięgamy po ciekawe, zwiększające komfort pracy rozwiązania, w tym zlewozmywak na wyspie kuchennej. Jest to możliwe m.in. dzięki dużemu wyborowi modeli.

 

Wyspa kuchenna

Szeroka gama produktów daje swobodę pracy architektowi, który może zaprojektować w tej zabudowie mały, większy lub np. podłużny zlewozmywak. Przykładem mogą być produkty Systemu Ceram, dostępne w różnych rozmiarach - od małych modeli jednokomorowych, np. o szer. 21,6 cm, poprzez duże pojedyncze komory, aż do zlewozmywaków dwukomorowych.  Na wyspę kuchenną jako dodatkowy poleciłbym model z wąską komorą podwieszaną, z naszej oferty np. Mera 16, 32 lub 40. Jeśli miałby to być jedyny zlewozmywak w kuchni to powinna to być komora pasująca do szafki o szer. 60 cm, a gdy rodzina jest duża można zdecydować się na model o wymiarach powyżej 70 cm. Nie bez znaczenia jest też wygląd zlewozmywaka, który należy dobrać do rodzaju blatu i wykończenia szafek, np. do modnych ostatnio blatów z kamienia lub spieku pasują zlewozmywaki podwieszane stalowe lub ceramiczne. Nie polecam modeli kompozytowych ze względu na dość szybkie zużywanie się powierzchni.

 

wyspa kuchenna 

Za to chętnie proponuję klientom zlewozmywaki w różnych kolorach, których wspomniany System Ceram ma aż 15, w tym są zarówno matowe, jak i w wykończeniu z połyskiem. Oczywiście zawsze proponuję klientom dodatkowe akcesoria, które ułatwiają pracę. Są to m.in. dozownik do płynu lub mydła, wylewki wody filtrowanej czy miseczki, deski itp.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl