CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

0
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Przygotowanie potraw, mycie, płukanie oraz przechowywanie….
Zlewozmywak to najczęściej używane miejsce w kuchni.


Jak znaleźć odpowiedni zlewozmywak?
Głównie decyduje rozmiar szafki dolnej oraz czy zlewozmywak należy zamontować na blacie (wpuszczany w blat), pod nim (podwieszany pod blatem) czy równo z blatem (zintegrowany z blatem). systemceram zapewnia funkcjonalne rozwiązania dla wszystkich wymagań z pojedynczymi i / lub podwójnymi komorami. Można zamontować, np. dwie osobne komory obok siebie lub rozdrabniacz na odpadki organiczne.  Modele zlewozmywaków obecnie są dostępne w 15 nowoczesnych kolorach i przekonującej różnorodności kształtów. Praktyczne akcesoria z dodatkowymi funkcjami i wysokiej jakości okucia również uzupełniają naszą ofertę.

Jak wytrzymała jest ceramika kuchenna systemceram?
Jako siostrzany produkt ceramiki laboratoryjnej, specjalna odporność ceramiki kuchennej KeraDomo sprawia, że jest to idealny materiał do wszystkich obszarów, które muszą wytrzymać ekstremalne warunki: jest odporny na uderzenia, uderzenia i wysoką temperaturę, odporny na kwasy i higieniczny. Wysoka gęstość materiału i wysokie obciążenie porcelanowych wyrobów kamionkowych opalanych 1200°C są wynikiem doświadczenia firmy jako dostawcy wymagającego sprzętu laboratoryjnego, dzięki czemu możemy udzielać 5-letniej gwarancji na nasze ceramiczne produkty kuchenne KeraDomo!


Jak czasochłonne jest utrzymanie materiałów ceramicznych?
Powierzchnie ceramiczne są szczególnie łatwe w pielęgnacji i zachowują swój atrakcyjny wygląd przez wiele lat. Do łatwej pielęgnacji wystarczy ściereczka do mycia i gąbka. W naszym asortymencie dostępny jest przyjazny dla skóry, uniwersalny biologiczny środek czyszczący do intensywnego czyszczenia, który jest skuteczny przeciwko osadzaniu się kamienia i pleśni.
Wszystkie zlewozmywaki można na życzenie pokryć powłoką CleanPlus, która pozwala uniknąć trwałego przylegania zabrudzeń i kamienia. Wystarczy miękka ściereczka, aby przetrzeć powierzchnię z pozostałości.

 

 

Dlaczego wybrać akurat ceramikę systemceram?

Ceramika kuchenna KeraDomo wykonana jest z cienkiej kamionki, której wysoka gęstość materiału i wytrzymałość na obciążenia została udowodniona w codziennym użyciu w laboratoriach. Prawie żaden inny materiał nie jest w stanie jednocześnie połączyć właściwości higienicznych i pielęgnacyjnych w kuchni z tak niepowtarzalną i długowieczną estetyką. Potwierdzają to nagrody za wzornictwo i inne nagrody.

Tworzymy zorientowane na wymagania rozwiązania dla miejsc pracy w kuchni, w której spędzamy dwie trzecie naszego czasu. Nasz rozwój formy i funkcji jest zatem zorientowany na wymagania użytkownika. Dzięki innowacyjnym technologiom procesowym jesteśmy w stanie elastycznie i indywidualnie realizować nawet nietypowe życzenia klientów w coraz krótszym czasie.

Ceramikę kuchenną KeraDomo można znaleźć tylko tam, gdzie jakość planistów dopasowania odpowiada rosnącym wymaganiom pewnej siebie grupy nabywców.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl