Kilka słów o producencie systemceram

0
O producencie zlewozmywaków ceramicznych - systemceram

systemceram GmbH & Co KG to młoda firma o długiej tradycji. Ta pozorna sprzeczność jest myląca, ale początki dzisiejszej firmy faktycznie sięgają odlewniczego działu ceramiki KCH - Keramchemie, założonego w 1928 r.

Ceramiczne działania KCH Keramchemie, których głównym celem była ochrona przed kwasami, zostały zaniechane 31.12.1999 w ramach strategicznej restrukturyzacji.

Jednocześnie założyciele dzisiejszego systemuceram przejęli ten dział biznesowy w drodze wykupu menedżerskiego, a następnie rodzinny biznes zarządzany przez właściciela powstał z pionu korporacyjnego.

W ten sposób zapewniono, że fachową wiedzę techniczną dotyczącą produkcji ceramiki odlewniczej można nadal wykorzystywać, rozwijać i udoskonalać.

Te zalety stanowią podstawę, na której systemceram kieruje swoją strategią biznesową. Wszystkie działania koncentrują się z jednej strony na produkcji średnich partii, az drugiej na wytwarzaniu trwałego produktu, który może być narażony na ekstremalne obciążenia.

 


 

Aby sprostać temu wyzwaniu, produkujemy wyłącznie kamionkę porcelanową, która spełnia wysokie wymagania standardowych specyfikacji dotyczących obiektów laboratoryjnych.

Systemceram zapewnia zlewozmywaki i blaty kuchenne do nowocześnie wyposażonych kuchni i obiektów laboratoryjnych w oparciu o ten wysoki poziom jakości materiałów.

Znakomite projekty kształtów i kolorów lub możliwość indywidualnych projektów blatów wyróżniają tę najnowocześniejszą technologię i pozwoliły systemceram stać się cenionym partnerem na rynku wyposażenia kuchni i konstrukcji laboratoryjnych.

Produkty specjalne wymagają doskonałego planowania i doradztwa dla klientów; z tego powodu wśród naszych partnerów dystrybucyjnych mamy wyspecjalizowanych handlowców w zakresie wyposażonych kuchni i przemysłu laboratoryjnego.

 

 

Nowoczesny zakład produkcyjny przeznaczony jest do produkcji ceramicznych artykułów specjalistycznych, a nie do produkcji masowej. Dopuszczalna dzięki temu ogromna elastyczność produkcji sprawiła, że systemceram stał się centrum specjalistycznych rozwiązań, tworząc w ten sposób trzeci filar firmy: specjalistyczne produkty do domu i łazienki.

Nasz obecny aktywny zespół liczący około 210 pracowników na obszarze ok. 25 000 m2 przyczynia się do tego, że nasi klienci i dostawcy mogą polegać na wiarygodnym partnerze w Westerwald.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl