Dni Otwarte w firmie Max Fliz 9-16.11.2019

0
Dni Otwarte w firmie Max Fliz.

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 9.11.2019 do 16.11.2019 mieliśmy przyjemność gościć w Dniach Otwartych w firmie Max Fliz w Krakowie. Była to impreza zorganizowana w związku z otwarciem nowej ekspozycji mebli kuchennych w salonie w Krakowie na ulicy Zakopiańskiej 58.

W czasie trwania Dni Otwartych mieliśmy przyjemność zaprezentować ekspozytory ze zlewozmywakami ceramicznymi System Ceram oraz ekspozytor ze zlewozmywaki Reginox z linii Miami. Produkty te spotkały się z dużym uznaniem i zainteresowaniem architektów wnętrz i inwestorów mebli kuchennych. Ekspozytory będę obecne w salonie na ulicy Zakopiańskiej 58 do końca roku. Salon Max Fliz w Krakowie jest otwarty w godzinach od 10:00 do 19:00 w sobotę do 16:00.

Zlewozmywak na ekspozytorze to model STEMA 80: https://www.systemceram.pl/pl/p/STEMA-80-zlewozmywak-ceramiczny/45

Każdy zlewozmywak jest wykonany z wysokiej jakości kamionki szlachetnej, stworzony z dbałością o szczegóły. Obróbka odbywa się częściowo ręcznie, częściowo maszynowo i przy zastosowaniu sterowania CAD, co zapewnia idealne warunki produkcj.Dzięki swojej szczególnej odporności, ceramika SystemCeram jest idealnym materiałem stosowanym wszędzie tam, gdzie konieczne jest spełnienie ekstremalnym wymagań. Produkowana przez nas ceramika jest bowiem produktem siostrzanym ceramiki laboratoryjnej, dla której przepisy i normy narzucają obowiązek stosowania kamionki szlachetnej.
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl